Η κλήρωση των πρωταθλημάτων της ΕΠΣΑΝΑ, όλο το πρόγραμμα, των ομάδων της πόλης μας

Σε ξενοδοχείο στην Παλαιά Φώκαια πραγματοποιήθηκε η η κλήρωση πρωταθλημάτων της ΕΠΣΑΝΑ . Το παρών έδωσε το σύνολο των σωματείων της Ένωσης και την κλήρωση τίμησαν με την παρουσία τους παράγοντες της Ανατολικής Αττικής, προπονητές, ποδοσφαιριστές και επίσημοι καλεσμένοι από τις γύρω περιοχές. Τη διαδικασία της κλήρωσης άνοιξε με ομιλία του ο πρόεδρος της Ένωσης Δημήτρης Γιαρένης, ο οποίος στάθηκε κυρίως στην επιτυχία των περσινών διοργανώσεων πρωταθλημάτων και κυπέλλου και στη δυναμική που απέκτησε η ΕΠΣΑΝΑ. Παράλληλα έδωσε συγχαρητήρια σε όλες τις ομάδες, στους παράγοντες, στους ποδοσφαιριστές και στους διαιτητές και ευχήθηκε καλή αγωνιστική χρονιά με υγεία και επίτευξη των στόχων.
Επίσημοι που έδωσαν το παρών:
Βακάλης (πρόεδρος ΕΠΣ Σάμου – Αναπληρωτής πρόεδρος ΕΠΟ), Αντωνίου  (πρόεδρος ΕΠΣ Πέλλας – Α’ αντιπρόεδρος ΕΠΟ), Παπαχρήστος (πρόεδρος ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας – Μέλος ΕΠΟ), Φύκιας (αντιπρόεδρος ΕΠΣ Αργολίδας), Ζαμάνης (Δήμαρχος Διονύσου), Αδάμης (Αντιδήμαρχος Λαυρεωτικής), Παπαμιχαήλ (Αντιδήμαρχος Βούλας-Βάρης-Βουλιαγμένης), Φιλίππου (Αντιπερειάρχης), Πάντζας (Περ. Σύμβουλος), Μπουρνούς (Δήμαρχος Ραφήνας-Πικερμίου), Κατσίκης (Βουλευτής ΑΝΕΛ).

Το πρόγραμμα της Α’ Κατηγορίας, για Ολυμπιακό Αγ. Στεφάνου και Άνοιξης. Το τοπικό ντέρμπι, Ολυμπιακός-Ανοιξη, θα διεξαχθεί την 10η αγωνιστική.

αγωνιστική 16η

Μάχη Μαραθώνα-Άνοιξη
Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-ΑΟ Ατλαντίς

2η αγωνιστική 17η
Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-Λαυρεωτική
Άνοιξη-ΠΑΟ Καλυβίων

3η αγωνιστική 18η
Γλυκά Νερά-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
Γιάννης Παθιακάκης-Άνοιξη

4η αγωνιστική 19η
Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-Παλληνιακός
Άρης Βούλας-Γιάννης Παθιακάκης
ΑΟ Ατλαντίς-Άνοιξη

5η αγωνιστική 20ή
Μαρκό-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
Γιάννης Παθιακάκης-ΑΟ Κορωπίου
Άνοιξη-Άρης Βούλας

6η αγωνιστική 21η
Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-Αστέρας Βάρης
Κεραυνός Κερατέας-Γιάννης Παθιακάκης
ΑΟ Κορωπίου-Άνοιξη

7η αγωνιστική 22η
Μάχη Μαραθώνα-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
Άνοιξη-Κεραυνός Κερατέας

8η αγωνιστική 23η
Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-ΠΑΟ Καλυβίων
Θησέας Ν. Μάκρης-Άνοιξη

9η αγωνιστική 24η
Γιάννης Παθιακάκης-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
Άνοιξη-ΑΠΟ Νικολακάκης

10η αγωνιστική 25η
Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-Άνοιξη
Λαυρεωτική-Γιάννης Παθιακάκης

11η αγωνιστική 26η
Άρης Βούλας-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
Άνοιξη-Λαυρεωτική
Γιάννης Παθιακάκης-Γλυκά Νερά

12η αγωνιστική 27η
Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-ΑΟ Κορωπίου
Γλυκά Νερά-Άνοιξη
Παλληνιακός-Γιάννης Παθιακάκης

13η αγωνιστική 28η
Κεραυνός Κερατέας-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
Άνοιξη-Παλληνιακός
Γιάννης Παθιακάκης-Μαρκό

14η αγωνιστική 29η
Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-Θησέας Ν. Μάκρης
Μαρκό-Άνοιξη
Αστέρας Βάρης-Γιάννης Παθιακάκης

15η αγωνιστική 30ή
ΑΠΟ Νικολακάκης-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
Άνοιξη-Αστέρας Βάρης
Γιάννης Παθιακάκης-Μάχη Μαραθώνα

Ολο το πρόγραμμα της Β κατηγορίας, της Σταμάτας, του Κρυονερίου και της Νίκης Δροσιάς  

1η αγωνιστική 16η
Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-ΑΟ Σταμάτας
Γέρακας-Κρυονέρι
Νίκη Δροσιάς-Παλλαυρεωτικός

2η αγωνιστική 17η

ΑΟ Σταμάτας-Γέρακας
Κρυονέρι-Άρτεμις
Αετός Πικερμίου-Νίκη Δροσιάς

3η αγωνιστική 18η
Άρτεμις-ΑΟ Σταμάτας
Νίκη Δροσιάς-Κρυονέρι

4η αγωνιστική 19η

ΑΟ Σταμάτας-Νίκη Δροσιάς
Κρυονέρι-Μαύρος Αετός

5η αγωνιστική 20ή

Νίκη Δροσιάς-Βουλιαγμένη
Μαύρος Αετός-ΑΟ Σταμάτας
Αφιδναϊκός-Κρυονέρι

6η αγωνιστική 21η

Δόξα Αγ. Άννας-Νίκη Δροσιάς
ΑΟ Σταμάτας- Αφιδναϊκός
Κρυονέρι- Παλλαυρεωτικός

7η αγωνιστική 22η
Νίκη Δροσιάς-Σαρωνικός Αναβ.

Παλλαυρεωτικός-ΑΟ Σταμάτας
Αετός Πικερμίου-Κρυονέρι

8η αγωνιστική 23η

Ωρωπός-Νίκη Δροσιάς

ΑΟ Σταμάτας-Αετός Πικερμίου
Πρωτέας Παλ. Φωκ.-Κρυονέρι

9η αγωνιστική 24η

Νίκη Δροσιάς-Παμπαιανικός

Κρυονέρι-ΑΟ Σταμάτας

10η αγωνιστική 25η

Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-Νίκη Δροσιάς
Βουλιαγμένη-Κρυονέρι
Πρωτέας Παλ. Φωκ.-ΑΟ Σταμάτας

11η αγωνιστική 26η

Νίκη Δροσιάς-Γέρακας
Κρυονέρι-Δόξα Αγ. Άννας
ΑΟ Σταμάτας-Βουλιαγμένη

12η αγωνιστική 27η
Σαρωνικός Αναβ.-Κρυονέρι

Άρτεμις-Νίκη Δροσιάς
Δόξα Αγ. Άννας-ΑΟ Σταμάτας

13η αγωνιστική 28η
ΑΟ Σταμάτας-Σαρωνικός Αναβ.
Κρυονέρι-Ωρωπός

Νίκη Δροσιάς-Πρωτέας Παλ. Φωκ.

14η αγωνιστική 29η

Ωρωπός-ΑΟ Σταμάτας
Παμπαιανικός-Κρυονέρι

Νίκη Δροσιάς-Μαύρος Αετός

15η αγωνιστική 30ή
ΑΟ Σταμάτας-Παμπαιανικός
Κρυονέρι-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών
Αφιδναϊκός-Νίκη Δροσιάς

 

Το πρόγραμμα του ΑΟ Διονύσου, στην Γ’ Κατηγορία:

1η αγωνιστική 14η
Ολυμπιακός Λαυρίου-Διόνυσος

2η αγωνιστική 15η
Διόνυσος-Νικητές Ανθούσας

3η αγωνιστική 16η

Φοίβος Βάρης-Διόνυσος

4η αγωνιστική 17η

Διόνυσος-Καπανδρίτι

5η αγωνιστική 18η

ΑΟ Αυλών-Διόνυσος

6η αγωνιστική 19η

Διόνυσος-Κουβαράς

7η αγωνιστική 20ή

Ραμνούς Γραμμ.-Διόνυσος

8η αγωνιστική 21η

Νικηφόρος-Διόνυσος

9η αγωνιστική 22η

Διόνυσος-Συκάμινο

10η αγωνιστική 23η

Πανσταυραϊκός-Διόνυσος

11η αγωνιστική 24η
Διόνυσος-Εθνικός Ν. Μάκρης

12η αγωνιστική 25η

Αστέρας Γλ. Νερών-Διόνυσος

13η αγωνιστική 26η

Διόνυσος-Αμφιάραος

Be the first to comment

Απάντηση