Συσπείρωση Δημοσιογράφων: Τα ψηφοδέλτια για τις εκλογές της ΕΣΗΕΑ

Οι δημοσιογράφοι της ΕΣΗΕΑ ψηφίζουν για την ανάδειξη των νέων μελών του Διοικητικού Συμβουλίου, της Εξελεγκτικής Επιτροπής, των Πειθαρχικών Συμβουλίων, των εκπροσώπων εργαζομένων και συνταξιούχων στο Μεικτό Συμβούλιο της ΕΣΗΕΑ, του Μορφωτικού Ιδρύματος της ΕΣΗΕΑ και των αντιπροσώπων στο 8ο Πανελλαδικό Συνέδριο της ΠΟΕΣΥ.

Ενωτικό και μαχητικό ψηφοδέλτιο κατεβάζει η Συσπείρωση Δημοσιογράφων – Δούρειος Τύπος για τις εκλογές στα όργανα της ΕΣΗΕΑ, την ερχόμενη εβδομάδα, Τετάρτη 7 και Πέμπτη 8 Ιουνίου.

Οι δημοσιογράφοι της ΕΣΗΕΑ ψηφίζουν για την ανάδειξη των νέων μελών του Διοικητικού Συμβουλίου, της Εξελεγκτικής Επιτροπής, των Πειθαρχικών Συμβουλίων, των εκπροσώπων εργαζομένων και συνταξιούχων στο Μεικτό Συμβούλιο της ΕΣΗΕΑ, του Μορφωτικού Ιδρύματος της ΕΣΗΕΑ και των αντιπροσώπων στο 8ο Πανελλαδικό Συνέδριο της ΠΟΕΣΥ.

Α. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΗΣ ΕΣΗΕΑ:

1 ΑΝΤΩΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
3 ΖΗΛΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
4 ΚΑΠΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
5 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
6 ΚΑΡΙΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
7 ΚΑΤΣΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
8 ΚΟΚΟΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
9 ΚΟΥΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
10 ΚΡΑΪΑ ΑΡΓΥΡΩ
11 ΜΑΝΙΜΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
12 ΜΑΡΑΘΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
13 ΜΕΛΙΓΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
14 ΜΕΡΤΖΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ
15 ΜΠΑΝΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
16 ΣΒΕΡΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
17 ΤΑΦΛΑΜΠΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΣΤΡΑΤΟΣ)
18 ΤΟΛΙΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
19 ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
20 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΑΣΤΕΡΩ

Β. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΗΣ ΕΣΗΕΑ

ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Γ. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΗΣ ΕΣΗΕΑ

ΤΟΥΦΕΞΗ ΜΟΣΧΑΝΘΗ (ΜΙΜΗ)

Δ. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΟΡΦΩΤΙΚΟ ΙΔΡΥΜΑ

ΠΕΤΡΑΛΙΑ ΦΑΝΗ (ΦΩΤΕΙΝΗ)

ΨΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ)

Ε. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΤΟ 8Ο ΤΑΚΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΟ ΣΥΝΕΔΡΙΟ

ΤΗΣ Π.Ο.Ε.ΣΥ

1ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ

2 ΑΝΤΩΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
4 ΓΙΑΜΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
5 ΖΗΛΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
6 ΚΑΪΜΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
7 ΚΑΠΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
8 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
9 ΚΑΡΙΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
10 ΚΑΤΣΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
11 ΚΑΨΩΧΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
12 ΚΟΚΟΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
13 ΚΟΥΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
14 ΚΡΑΪΑ ΑΡΓΥΡΩ
15 ΛΟΥΚΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ
16 ΜΑΝΙΜΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
17 ΜΑΝΩΛΑΚΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
18 ΜΑΡΑΘΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
19 ΜΕΛΙΓΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
20 ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
21 ΜΕΡΤΖΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ
22 ΜΠΑΝΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
23 ΝΙΚΟΛΑΡΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ (ΜΑΧΗ)
24 ΞΥΝΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ
25 ΠΑΓΩΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ
26 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
27 ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΑΣ)
28 ΣΒΕΡΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
29 ΣΟΥΡΜΕΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
30 ΤΑΦΛΑΜΠΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΣΤΡΑΤΟΣ)
31 ΤΖΟΥΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
32 ΤΟΛΙΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
33 ΤΟΥΦΕΞΗ ΜΟΣΧΑΝΘΗ (ΜΙΜΗ)
34 ΤΣΟΥΠΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
35 ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
36 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΑΣΤΕΡΩ

Be the first to comment

Απάντηση