Πραγματοποιήθηκαν την Δευτέρα (9/9), πραγματοποιήθηκαν οι κληρώσεις σε Α’, Β’ και Γ’ κατηγορία ΕΠΣΑΝΑ και το παρών στη διαδικασία έδωσαν ο ισχυρός άνδρας της ΑΕΚ, Δημήτρης Μελισσανίδης και o Θωμάς Μητρόπουλος.
Το πρωτάθλημα στις τρεις κατηγορίες θα ξεκινήσει στις 21 και 22 Σεπτεμβρίου.
Αναλυτικά το πρόγραμμα της Α’ ΕΠΣΑΝΑ έχει ως εξής:
1η αγωνιστική 16η
Παλλαυρεωτικός-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών
Σαρωνικός Αναβ.-Μάχη Μαραθώνα
ΑΟ Κορωπίου-Αστέρας Βάρης
Γλυκά Νερά-Άρης Βούλας
Θησέας Ν. Μάκρης-Τριγλία Ραφήνας
Ωρωπός-ΠΑΟ Καλυβίων
Κρυονέρι-ΑΟ Γ. Παθιακάκης
Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-Άνοιξη
2η αγωνιστική 17η
Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-Παλλαυρεωτικός
Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-Σαρωνικός Αναβ.
Μάχη Μαραθώνα-ΑΟ Κορωπίου
Αστέρας Βάρης-Γλυκά Νερά
Άρης Βούλας-Θησέας Ν. Μάκρης
Τριγλία Ραφήνας-Ωρωπός
ΠΑΟ Καλυβίων-Κρυονέρι
Άνοιξη-ΑΟ Γ. Παθιακάκης
3η αγωνιστική 18η
Σαρωνικός Αναβ.-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
ΑΟ Κορωπίου-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών
Γλυκά Νερά-Μάχη Μαραθώνα
Θησέας Ν. Μάκρης-Αστέρας Βάρης
Ωρωπός-Άρης Βούλας
Κρυονέρι-Τριγλία Ραφήνας
ΑΟ Γ. Παθιακάκης-ΠΑΟ Καλυβίων
Παλλαυρεωτικός-Άνοιξη
4η αγωνιστική 19η
Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-ΑΟ Κορωπίου
Παλλαυρεωτικός-Σαρωνικός Αναβ.
Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-Γλυκά Νερά
Μάχη Μαραθώνα-Θησέας Ν. Μάκρης
Αστέρας Βάρης-Ωρωπός
Άρης Βούλας-Κρυονέρι
Τριγλία Ραφήνας-ΑΟ Γ. Παθιακάκης
Άνοιξη-ΠΑΟ Καλυβίων
5η αγωνιστική 20ή
Γλυκά Νερά-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
ΑΟ Κορωπίου-Παλλαυρεωτικός
Θησέας Ν. Μάκρης-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών
Ωρωπός-Μάχη Μαραθώνα
Κρυονέρι-Αστέρας Βάρης
ΑΟ Γ. Παθιακάκης-Άρης Βούλας
ΠΑΟ Καλυβίων-Τριγλία Ραφήνας
Σαρωνικός Αναβ.-Άνοιξη
6η αγωνιστική 21η
Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-Θησέας Ν. Μάκρης
Παλλαυρεωτικός-Γλυκά Νερά
Σαρωνικός Αναβ.-ΑΟ Κορωπίου
Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-Ωρωπός
Μάχη Μαραθώνα-Κρυονέρι
Αστέρας Βάρης-ΑΟ Γ. Παθιακάκης
Άρης Βούλας-ΠΑΟ Καλυβίων
Άνοιξη-Τριγλία Ραφήνας
7η αγωνιστική 22η
Ωρωπός-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
Θησέας Ν. Μάκρης-Παλλαυρεωτικός
Γλυκά Νερά-Σαρωνικός Αναβ.
Κρυονέρι-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών
ΑΟ Γ. Παθιακάκης-Μάχη Μαραθώνα
ΠΑΟ Καλυβίων-Αστέρας Βάρης
Τριγλία Ραφήνας-Άρης Βούλας
ΑΟ Κορωπίου-Άνοιξη
8η αγωνιστική 23η
Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-Κρυονέρι
Παλλαυρεωτικός-Ωρωπός
Σαρωνικός Αναβ.-Θησέας Ν. Μάκρης
ΑΟ Κορωπίου-Γλυκά Νερά
Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-ΑΟ Γ. Παθιακάκης
Μάχη Μαραθώνα-ΠΑΟ Καλυβίων
Αστέρας Βάρης-Τριγλία Ραφήνας
Άνοιξη-Άρης Βούλας
9η αγωνιστική 24η
ΑΟ Γ. Παθιακάκης-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
Κρυονέρι-Παλλαυρεωτικός
Ωρωπός-Σαρωνικός Αναβ.
Θησέας Ν. Μάκρης-ΑΟ Κορωπίου
ΠΑΟ Καλυβίων-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών
Τριγλία Ραφήνας-Μάχη Μαραθώνα
Άρης Βούλας-Αστέρας Βάρης
Γλυκά Νερά-Άνοιξη
10η αγωνιστική 25η
Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-ΠΑΟ Καλυβίων
Παλλαυρεωτικός-ΑΟ Γ. Παθιακάκης
Σαρωνικός Αναβ.-Κρυονέρι
ΑΟ Κορωπίου-Ωρωπός
Γλυκά Νερά-Θησέας Ν. Μάκρης
Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-Τριγλία Ραφήνας
Μάχη Μαραθώνα-Άρης Βούλας
Άνοιξη-Αστέρας Βάρης
11η αγωνιστική 26η
Τριγλία Ραφήνας-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
ΠΑΟ Καλυβίων-Παλλαυρεωτικός
ΑΟ Γ. Παθιακάκης-Σαρωνικός Αναβ.
Κρυονέρι-ΑΟ Κορωπίου
Ωρωπός-Γλυκά Νερά
Άρης Βούλας-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών
Αστέρας Βάρης-Μάχη Μαραθώνα
Θησέας Ν. Μάκρης-Άνοιξη
12η αγωνιστική 27η
Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-Άρης Βούλας
Παλλαυρεωτικός-Τριγλία Ραφήνας
Σαρωνικός Αναβ.-ΠΑΟ Καλυβίων
ΑΟ Κορωπίου-ΑΟ Γ. Παθιακάκης
Γλυκά Νερά-Κρυονέρι
Θησέας Ν. Μάκρης-Ωρωπός
Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-Αστέρας Βάρης
Άνοιξη-Μάχη Μαραθώνα
13η αγωνιστική 28η
Αστέρας Βάρης-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
Άρης Βούλας-Παλλαυρεωτικός
Τριγλία Ραφήνας-Σαρωνικός Αναβ.
ΠΑΟ Καλυβίων-ΑΟ Κορωπίου
ΑΟ Γ. Παθιακάκης-Γλυκά Νερά
Κρυονέρι-Θησέας Ν. Μάκρης
Μάχη Μαραθώνα-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών
Ωρωπός-Άνοιξη
14η αγωνιστική 29η
Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-Μάχη Μαραθώνα
Παλλαυρεωτικός-Αστέρας Βάρης
Σαρωνικός Αναβ.-Άρης Βούλας
ΑΟ Κορωπίου-Τριγλία Ραφήνας
Γλυκά Νερά-ΠΑΟ Καλυβίων
Θησέας Ν. Μάκρης-ΑΟ Γ. Παθιακάκης
Ωρωπός-Κρυονέρι
Άνοιξη-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών
15η αγωνιστική 30ή
Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
Μάχη Μαραθώνα-Παλλαυρεωτικός
Αστέρας Βάρης-Σαρωνικός Αναβ.
Άρης Βούλας-ΑΟ Κορωπίου
Τριγλία Ραφήνας-Γλυκά Νερά
ΠΑΟ Καλυβίων-Θησέας Ν. Μάκρης
ΑΟ Γ. Παθιακάκης-Ωρωπός
Κρυονέρι-Άνοιξη
Β’ ΕΠΣΑΝΑ
1η αγωνιστική – 16η
Νικητές Ανθούσας-Μαύρος Αετός
Δόξα Άνοιξης-Βουλιαγμένη
Εθνικός Ν. Μάκρης-Γέρακας
Πρωτέας Παλ. Φωκ.-Νίκη Δροσιάς
Αμφιάραος-ΑΟ Άρτεμις
ΑΟ Σταμάτας-Λαυρεωτική
Παμπαιανικός-ΑΠΟ Νικολακάκης
ΑΟ Ατλαντίς-Διόνυσος
2η αγωνιστική – 17η
ΑΟ Ατλαντίς-Νικητές Ανθούσας
Μαύρος Αετός-Δόξα Άνοιξης
Βουλιαγμένη-Εθνικός Ν. Μάκρης
Γέρακας-Πρωτέας Παλ. Φωκ.
Νίκη Δροσιάς-Αμφιάραος
ΑΟ Άρτεμις-ΑΟ Σταμάτας
Λαυρεωτική-Παμπαιανικός
Διόνυσος-ΑΠΟ Νικολακάκης
3η αγωνιστική – 18η
Δόξα Άνοιξης-ΑΟ Ατλαντίς
Εθνικός Ν. Μάκρης-Μαύρος Αετός
Πρωτέας Παλ. Φωκ.-Βουλιαγμένη
Αμφιάραος-Γέρακας
ΑΟ Σταμάτας-Νίκη Δροσιάς
Παμπαιανικός-ΑΟ Άρτεμις
ΑΠΟ Νικολακάκης-Λαυρεωτική
Νικητές Ανθούσας-Διόνυσος
4η αγωνιστική – 19η
ΑΟ Ατλαντίς-Εθνικός Ν. Μάκρης
Νικητές Ανθούσας-Δόξα Άνοιξης
Μαύρος Αετός-Πρωτέας Παλ. Φωκ.
Βουλιαγμένη-Αμφιάραος
Γέρακας-ΑΟ Σταμάτας
Νίκη Δροσιάς-Παμπαιανικός
ΑΟ Άρτεμις-ΑΠΟ Νικολακάκης
Διόνυσος-Λαυρεωτική
5η αγωνιστική – 20ή
Πρωτέας Παλ. Φωκ.-ΑΟ Ατλαντίς
Εθνικός Ν. Μάκρης-Νικητές Ανθούσας
Αμφιάραος-Μαύρος Αετός
ΑΟ Σταμάτας-Βουλιαγμένη
Παμπαιανικός-Γέρακας
ΑΠΟ Νικολακάκης-Νίκη Δροσιάς
Λαυρεωτική-ΑΟ Άρτεμις
Δόξα Άνοιξης-Διόνυσος
6η αγωνιστική – 21η
ΑΟ Ατλαντίς-Αμφιάραος
Νικητές Ανθούσας-Πρωτέας Παλ. Φωκ.
Δόξα Άνοιξης-Εθνικός Ν. Μάκρης
Μαύρος Αετός-ΑΟ Σταμάτας
Βουλιαγμένη-Παμπαιανικός
Γέρακας-ΑΠΟ Νικολακάκης
Νίκη Δροσιάς-Λαυρεωτική
Διόνυσος-ΑΟ Άρτεμις
7η αγωνιστική – 22η
ΑΟ Σταμάτας-ΑΟ Ατλαντίς
Αμφιάραος-Νικητές Ανθούσας
Πρωτέας Παλ. Φωκ.-Δόξα Άνοιξης
Παμπαιανικός-Μαύρος Αετός
ΑΠΟ Νικολακάκης-Βουλιαγμένη
Λαυρεωτική-Γέρακας
ΑΟ Άρτεμις-Νίκη Δροσιάς
Εθνικός Ν. Μάκρης-Διόνυσος
8η αγωνιστική – 23η
ΑΟ Ατλαντίς-Παμπαιανικός
Νικητές Ανθούσας-ΑΟ Σταμάτας
Δόξα Άνοιξης-Αμφιάραος
Εθνικός Ν. Μάκρης-Πρωτέας Παλ. Φωκ.
Μαύρος Αετός-ΑΠΟ Νικολακάκης
Βουλιαγμένη-Λαυρεωτική
Γέρακας-ΑΟ Άρτεμις
Διόνυσος-Νίκη Δροσιάς
9η αγωνιστική – 24η
ΑΠΟ Νικολακάκης-ΑΟ Ατλαντίς
Παμπαιανικός-Νικητές Ανθούσας
ΑΟ Σταμάτας-Δόξα Άνοιξης
Αμφιάραος-Εθνικός Ν. Μάκρης
Λαυρεωτική-Μαύρος Αετός
ΑΟ Άρτεμις-Βουλιαγμένη
Νίκη Δροσιάς-Γέρακας
Πρωτέας Παλ. Φωκ.-Διόνυσος
10η αγωνιστική – 25η
ΑΟ Ατλαντίς-Λαυρεωτική
Νικητές Ανθούσας-ΑΠΟ Νικολακάκης
Δόξα Άνοιξης-Παμπαιανικός
Εθνικός Ν. Μάκρης-ΑΟ Σταμάτας
Πρωτέας Παλ. Φωκ.-Αμφιάραος
Μαύρος Αετός-ΑΟ Άρτεμις
Βουλιαγμένη-Νίκη Δροσιάς
Διόνυσος-Γέρακας
11η αγωνιστική – 26η
ΑΟ Άρτεμις-ΑΟ Ατλαντίς
Λαυρεωτική-Νικητές Ανθούσας
ΑΠΟ Νικολακάκης-Δόξα Άνοιξης
Παμπαιανικός-Εθνικός Ν. Μάκρης
ΑΟ Σταμάτας-Πρωτέας Παλ. Φωκ.
Νίκη Δροσιάς-Μαύρος Αετός
Γέρακας-Βουλιαγμένη
Αμφιάραος-Διόνυσος
12η αγωνιστική – 27η
ΑΟ Ατλαντίς-Νίκη Δροσιάς
Νικητές Ανθούσας-ΑΟ Άρτεμις
Δόξα Άνοιξης-Λαυρεωτική
Εθνικός Ν. Μάκρης-ΑΠΟ Νικολακάκης
Πρωτέας Παλ. Φωκ.-Παμπαιανικός
Αμφιάραος-ΑΟ Σταμάτας
Μαύρος Αετός-Γέρακας
Διόνυσος-Βουλιαγμένη
13η αγωνιστική – 28η
Γέρακας-ΑΟ Ατλαντίς
Νίκη Δροσιάς-Νικητές Ανθούσας
ΑΟ Άρτεμις-Δόξα Άνοιξης
Λαυρεωτική-Εθνικός Ν. Μάκρης
ΑΠΟ Νικολακάκης-Πρωτέας Παλ. Φωκ.
Παμπαιανικός-Αμφιάραος
Βουλιαγμένη-Μαύρος Αετός
ΑΟ Σταμάτας-Διόνυσος
14η αγωνιστική – 29η
ΑΟ Ατλαντίς-Βουλιαγμένη
Νικητές Ανθούσας-Γέρακας
Δόξα Άνοιξης-Νίκη Δροσιάς
Εθνικός Ν. Μάκρης-ΑΟ Άρτεμις
Πρωτέας Παλ. Φωκ.-Λαυρεωτική
Αμφιάραος-ΑΠΟ Νικολακάκης
ΑΟ Σταμάτας-Παμπαιανικός
Διόνυσος-Μαύρος Αετός
15η αγωνιστική – 30ή
Μαύρος Αετός-ΑΟ Ατλαντίς
Βουλιαγμένη-Νικητές Ανθούσας
Γέρακας-Δόξα Άνοιξης
Νίκη Δροσιάς-Εθνικός Ν. Μάκρης
ΑΟ Άρτεμις-Πρωτέας Παλ. Φωκ.
Λαυρεωτική-Αμφιάραος
ΑΠΟ Νικολακάκης-ΑΟ Σταμάτας
Παμπαιανικός-Διόνυσος
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣΑΝΑ |
Γέρακας – θησέας Νέας Μάκρης |
Νικολακάκης – Σαρωνικός Αναβύσσου |
Ολυμπιακός Αγίου Στεφάνου – Τριγλία Ραφήνας |
ΑΟ Κερατέας – Δόξα Άνοιξης |
ΑΕ Μενιδίου – ΠΑΟ Καλυβίων |
ΑΟ Παιανίας – Νικητές Ανθούσας |
Γλυκά Νερά – Άνοιξη |
Αετός Πικερμίου – Σταμάτα |
Αχιλλέας Κάτω Αχαρνών – Άρης Βούλας |
Αμφιάραος Καλάμου – Αήττητος Σπάτων |
Παθιακάκης – Παλλαυρεωτικός |